Маркерні дошки

Дошка магнітно-маркерна: що це і як її використовувати?


Маркерна дошка набула широкого застосування у різних сферах діяльності українців. Якщо ви хочете купити маркерну дошку гарної якості від перевіреного постачальника, інтернет магазин України "Mebelas.com.ua" з великою радістю допоможе вам у цьому.

У нас є великий асортимент маркерних дошок, які відрізняються розміром та функціональністю. Наприклад, є маркерна дошка розміром 35х50, а є 120х200, матеріали у них однакові, це глянсова зносостійка магнітна поверхня білого кольору, алюмінієвий профіль, а ось розміри різні. Іноді таку маркерну дошку називають магнітна дошка для маркера, або просто магнітна дошка.

Раніше ми писали, що українці використовують маркерну дошку у різних сферах життя, але основним використанням для неї є процес навчання та наочного подання якоїсь інформації. Магнітна маркерна дошка використовується в школах, дитсадках, офісах, вищих навчальних закладах, і навіть вдома, як дошки для нагадувань.
Не кожна маркерна дошка є магнітною, в асортименті також є дошки, які не є магнітними, на них також зручно малювати або писати маркером, але магнітних властивостей у неї просто немає. Такі дошки не такі функціональні як магнітні, але деякі магнітні властивості не потрібні. Наприклад, якщо ви хочете купити маленьку маркерну дошку для своєї дитини, на якій вона буде вчитися малювати, то магнітні властивості там не потрібні. Ну а якщо ви хочете купити маркерну дошку собі в офіс, то швидше за все магнітна дошка це саме те, що вам потрібно. Чому магнітна дошка зручна, по-перше, магнітні властивості істотно збільшують функціональність такої дошки, ви завжди можете прикріпити до неї листок паперу за допомогою магніту, губка від дошки ніколи не загубиться, бо вона також э магнітна і зручно кріпиться до дошки. Важливо також відзначити, що маркерна дошка набула широкого застосування у сфері освіти, але не витіснила дошку для крейди, бо у школах завжди будуть дошки саме для крейди.


Дошка магнітно-маркерна: що це і як її використовувати?


Дошка магнітно-маркерна є універсальним інструментом для роботи з текстами, ідеями та ілюстраціями. Вона складається з магнітної поверхні та спеціального маркера, який можна легко видалити. Ця дошка відрізняється від звичайної дошки для маркерів, тому що має магнітну поверхню, на яку можна прикріплювати паперові аркуші, фотографії, грамоти, картки, листівки та інші матеріали за допомогою магнітів.
Дошка магнітно-маркерна ідеально підходить для використання в навчальних закладах, офісах та домашньому використанні. Вона дозволяє створювати чіткі та легкі для розуміння записи, розв'язувати задачі, робити презентації, викладати ідеї, створювати мінд-мапи та багато іншого.
Крім того, дошка магнітно-маркерна може бути використана для виконання різноманітних задач в домашньому господарстві, таких як створення розкладу на тиждень, планування подорожі, відпочинку та багато іншого.
Нещодавно дошка магнітно-маркерна стала популярною в кіберспорті, де вона використовується для розв'язування задач під час тренувань команд. Також її можна побачити на зйомках відео-блогерів, які використовують її для створення відео з поясненням інформації.
Отже, якщо вам потрібна дошка для роботи з ідеями та ілюстраціями, дошка магнітно-маркерна - чудовий вибір
Інтернет-магазин України “Mebelas.com.ua”, тут можна купити маркерну дошку у м. Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Житомир та багатьом іншим селам та містам України.


Лидер продажу!
Маркерна дошка 35х50
Маркерна дошка 35х50
1
310.00грн.
Лидер продажу!
Маркерна дошка 45x60
Маркерна дошка 45x60
425.00грн.
Маркерна дошка 60х90
649.00грн.
Лидер продажу!
Маркерна дошка 65x100
Маркерна дошка 65x100
788.00грн.
Маркерна дошка 75х100
900.00грн.
Маркерна дошка 120х200
2599.00грн.
Маркерна дошка 120х225
2925.00грн.
Лидер продажу!
Маркерна дошка 90х120
Маркерна дошка 90х120
1286.00грн.
Маркерна дошка 100х150
1624.00грн.
Маркерна дошка 100х200
2168.00грн.
Маркерна дошка 120х180
2344.00грн.
Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)