Фліпчарт

Фліпчарт – це магнітна-маркерна міні-дошка на підставці, на яку можна прикріпити блоки паперу з кількох аркушів. Їх часто використовують для презентацій та семінарів. Ви можете писати на поверхні дошки спеціальними маркерами або паперовими листами.


Чим відрізняються магнітно-маркерні фліпчарти?Покриття. Розрізняють металокерамічне (керамічне), емалеве, лакове та скло. Вкрай рідко зустрічається пластикове покриття - на ньому не можна писати маркерами, можна тільки кріпити паперові блоки. На лаковій поверхні можна писати та прикріплювати папір. Термін служби такого покриття не дуже великий. Емаль надійна, але коштує дорожче, ніж лак. Скло, кераміка та металокераміка – найдорожчий та довговічний варіант.
Підставка. Мобільний фліпчарт на роликах та на тринозі. Перший варіант кращий, якщо треба постійно переміщати магнітно-маркерну дошку з кімнати до кімнати. Зате другий легко складається для зберігання та транспортування, але дешеві моделі можуть від'їжджати опорні ніжки.
Спосіб встановлення. Найзвичніші та найпопулярніші — підлогові моделі. Настінні варіанти не набули широкого поширення в нашій країні. В асортименті є кілька моделей, які можна розмістити на столі. Їхня перевага — мобільність. Його легко віднесе навіть тендітна дівчина.
    Наявність висувних планок. Вони дають змогу розмістити додаткові матеріали.
Що важливо врахувати при покупці?
Перш ніж купити фліпчарт, необхідно визначитися з кількома моментами:
  •     де і як використовуватиметься магнітно-маркерна дошка на підставці;
  •     чи важливо, щоб конструкції складалася та займала мало місця;
  •     де і як зберігатиметься виріб;
  •     розмір паперового блокнота.


Виробники
Моделі, на поверхні яких можна писати, представлені десятком зарубіжних та вітчизняних виробників. Серед них Ukrboards, Nobo, Magnetoplan, 2x3, Hebel та інші. 
Фліпчарт - це прекрасний інструмент для навчання, презентацій та демонстрації ідей в групі. Фліпчарти бувають різних розмірів, дизайну і функціональності. Вони можуть бути портативними або стаціонарними, з рухомою або нерухомою поверхнею для написання. Деякі фліпчарти оснащені магнітними поверхнями, що дозволяє закріплювати на них паперові аркуші з нотатками або ілюстраціями.
Фліпчарти використовуються в різних сферах життя, таких як бізнес, освіта, наука, мистецтво та інше. Вони можуть бути корисні для проведення зборів, тренінгів, презентацій, дискусій, лекцій та інших подій. Фліпчарти можуть бути також використані для створення мініатюрних презентацій або для планування проектів.
У нашому магазині ви знайдете широкий вибір фліпчартів різних розмірів і дизайну. Ми пропонуємо як портативні, так і стаціонарні фліпчарти, з магнітною або стандартною поверхнею для написання. Вибір фліпчарту залежить від ваших потреб та бюджету.
Не витрачайте час на пошук ідеального фліпчарту - замовте його прямо зараз в нашому інтернет-магазині і насолоджуйтеся якісною та зручною допомогою для вашої групи!


Фліпчарт 65x100 мобільний на колесах , для крейди
3000.00грн.
Фліпчарт 65x100 мобільний на колесах , для маркера
3000.00грн.
Фліпчарт 65х100 на підставці для крейди
1875.00грн.
Лидер продажу!
Фліпчарт 65х100 на підставці для маркера
Фліпчарт 65х100 на підставці для маркера
1875.00грн.
Лидер продажу!
Фліпчарт 65х100 на тринозі для крейди
Фліпчарт 65х100 на тринозі для крейди
2045.00грн.
Фліпчарт 65х100 на тринозі для маркера
2045.00грн.
Фліпчарт 75х100 двосторонній для крейди
2625.00грн.
Фліпчарт 75х100 двосторонній для маркера
2625.00грн.
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)