Коркові дошки

Що таке коркова дошка і де вона використовується


Коркова дошка набула досить великого поширення у всіх галузях життя українців. Коркова дошка успішно використовується в домашньому побуті, у бізнесі та звичайно у всіх видах навчання. Коркова дошка завжди кріпиться на стіну або на якусь вертикальну поверхню.

Коркова дошка для бізнесу. Важко собі уявити сучасний офіс без коркової дошки, яка є інформаційною дошкою для нагадувань, нагадування кріпляться на звичайному папері різного розміру за допомогою спеціальних гвіздків та кнопок. Зазвичай офіси використовують пробкові дошки середніх і великих розмірів, але й найменша дошка, наприклад 60x90, цілком може стати в нагоді для таких нотаток одного зі співробітників.
Коркова дошка у навчальних закладах. Аналогічна ситуація у навчальних закладах, наприклад, майже у всіх шкільних класах України, можна зустріти коркову дошку середніх та великих розмірів, на них можна прикріплювати розклади, завдання, плани, правила, привітання з днем ​​народження або будь-яким святом. Не відстають від них ні вищі навчальні заклади, ні дитячі садки, в яких коркові дошки використовують точно для таких же цілей - дошка для нагадувань.
Коркова дошка будинку. У домашніх умовах коркова дошка використовується переважно для цих же цілей, якщо говорити про те, які розміри воліють покупці, то це від маленьких до середніх, великі розміри майже не використовуються, але мають місце бути. Функціонально у домашніх умовах коркову дошку можна використовувати для будь-яких нагадувань, розкладів, планів, вивчення іноземної мови та багато іншого. Важливо відзначити той факт, що коркова дошка досить добре покращує інтер'єр будь-якого житла, це красиво, стильно та просунуто.
Коркова дошка в інших галузях. Застосування кокрової дошки у сферах життя сучасного суспільства України настільки велике, що говорити про це можна нескінченно, інакше кажучи, вона застосовується скрізь, де це тільки можливо. Охорона здоров'я, військові, виробництво, освіта, комунальні підприємства, лабораторії, дослідні організації та багато інших місць.
Де придбати пробкову дошку. Якщо ви вирішили купити коркову дошку, то у вас напевно постане питання про те, де це зробити і рішення про покупку залишатиметься завжди за вами. В офлайн та онлайн торгівлі існує безліч магазинів, що пропонують кокрові дошки різних виробників, за різними цінами та відмінною якістю. В основному асортимент нашого магазину представлений виробниками України, Польщі та Китаю, всі вони перевірені часом та є якісними та довговічними.
У нас ви можете купити коркову дошку з доставкою в будь-яке місце України - Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Луцьк, Запоріжжя, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород та інше місце.


Коркова дошка 100x150
1270.00грн.
Коркова дошка 100x200
1675.00грн.
Коркова дошка 120x180
1810.00грн.
Лидер продажу!
Коркова дошка 45x60
Коркова дошка 45x60
350.00грн.
Коркова дошка 60x90
530.00грн.
Коркова дошка 65x100
640.00грн.
Коркова дошка 75x100
730.00грн.
Коркова дошка 90x120
975.00грн.
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)